In deze rubriek leveren wij de pen af bij een Zandtemer. De Pen is deze keer bij…
Mitch Nijssen, 30 jaar. Zoon van Ruud Nijssen en Marian de Wolf. Getrouwd met Lisa en trotse vader van Tijn en onze aankomende dochter.
Vragen en antwoorden
Hoe lang ben je al Zandtemer?
Sinds mei 1996, ik ben geboren in Australië. Mijn ouders hebben daar 5 jaar gewoond samen met mijn broer en zus.
Wat bevalt je aan ’t Zand?
Dat wij als klein dorp groots in alles kunnen zijn, de vele verenigingen maar ook mooie ondernemers die samen alles aankunnen.
Wat is je mooiste plekje in ’t Zand?
Dat is toch wel bij ons aan de Tulpstraat, wij kijken uit over de landerijen richting de Stolpen. Toen wij voor het eerst gingen kijken bij onze woning liepen wij via de openslaande deur de achtertuin in met daarachter velden vol mooie kleuren, wij waren meteen verkocht!
Wat is je mooiste herinnering?
Dat is toch wel erg lastig; Ik heb er in mijn jaren als vrijwilliger veel gemaakt maar er zijn natuurlijk ook de leuke dingen met mijn gezin. Maar de allermooiste is nu toch wel de eerste keer mijn kind vasthouden, ik kan al niet wachten op de volgende.
Waar kan je o.a. van genieten?
De speciale momenten met de vele vrijwilligers “familieleden”. Of het nu de vrijwilligers van de WBO zijn of de oneindig veel vrijwilligers van Zandstock. Als we weer een geslaagd feest hebben georganiseerd en je ziet de bezoekers voldaan en tevreden naar huis gaan… Dat gevoel is fantastisch!
Wat mist ’t Zand?
Eigenlijk niks, we hebben hier toch alles!
Waar kunnen we je ’s nachts voor wakker maken?
In principe mag dat voor alles, als iemand het nodig vindt mij te wekken is daar vast een goede reden voor.
Als ik aan ’t Zand denk, dan…
Denk ik aan de vele mooie herinneringen en aan welke mooie momenten nog kunnen komen.
Mijn antwoord op de vraag van Jesper Boersen;
Mitch, aan het einde van het jaar gaan we stoppen bij de WBO, na jaren lange bewezen diensten in roerige maar ook geweldige tijden. Denk je dat we buiten de WBO elkaar nog eens in het vereniging tegen gaan komen en zo ja, waar zie jij dat wel voor je?
Ik hoop het, wij wisten altijd precies wat we aan elkaar hadden! We zijn allebei niet vies van een uitdaging en hebben volgens mij allebei al een aantal aanbiedingen gekregen. Waar ik ons dan weer samen zie komen laat ik maar het lot over, maar 1 ding is zeker, het gaat gebeuren.
De pen gaat naar Zandtemer… omdat?
Carlo Sneekes, ben erg benieuwd naar zijn kijk op deze vragen.
Deze Zandtemer zou ik graag de volgende vraag willen stellen:
Carlo, jij woont toch wel op een mega gezellige plek, met de vele activiteiten rond en in jouw voortuin. Vooral met de kermis heb jij toch wel een fantastisch mooie plek. Hoe is het om het hele jaar door zo in het gebruis van ons levendige dorp te wonen?